• Numer telefonu: (+48) 602 464 577
  • Adres e-mail: salon@wfmwnetrza.pl
  • Godziny pracy: 10:00-18:00

Realizacje

Klasyka, czy nowoczesność?

Wybierzesz kuchnię klasyczną, czy może nowoczesną? Która z nich sprawi, że Twoja kuchnia będzie dla Ciebie jeszcze bardziej przytulnym miejscem?
Jeśli mówimy o kuchni, która jest urządzona w stylu nowoczesnym, to mamy przed oczami taką, która łączy w sobie minimalizm i funkcjonalność. W wystroju takiej kuchni nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ruch przy jej projektowaniu jest planowany, nie ma tutaj bowiem miejsca, na przypadkowe dekoracje i niepotrzebny sprzęt. Kuchnia w stylu nowoczesnym to połączenie minimalizmu i maksymalnej funkcjonalności.
Zapomnij o nudzie, gdyż dzięki połączeniu drewna z marmurem, powierzchni matowych z błyszczącymi tworzymy projekty, które są wysmakowane, które mimo swojej pozornie surowej formy, stają się bazą dla przytulnego wnętrza.Aranżacje kuchni w stylu klasycznym, to czerpanie przez nas inspiracji ze sprawdzonych rozwiązań.
Wykorzystujemy meble drewniane w ciepłych kolorach, które jasno zaznaczają swój klasyczny charakter. Dekoracyjne uchwyty, przeszklone witryny, to wszystko sprawie, że nasze wnętrze staje się być niezwykle przytulne, a fakt, że jest wykonane z naturalnego drewna, jasno pokazuje ich solidność.
Kuchnie wykonane w stylu klasycznym, są zawsze wyborem ponadczasowym.Nie wybieramy trendu, który byłby lepszy, gdyż oba uważamy za piękne. Nasze aranżacje z pewnością zainspirują Cię do stworzenia Twojej wymarzonej kuchni.