• Numer telefonu: (+48) 602 464 577
  • Adres e-mail: salon@wfmwnetrza.pl
  • Godziny pracy: 10:00-18:00

O marce


Kuchnia sercem domu

 

Kuchnia jest miejscem, które możemy nazwać sercem naszego domu. To tutaj dzieje się najwięcej, tutaj tworzymy nowe kulinarne historie, spędzamy wiele godzin, tworząc nowe potrawy, prowadzimy rozmowy z bliskimi, zapraszamy przyjaciół, by przy zapachach przygotowywanych potraw napić się kieliszka wina. To właśnie kuchnia jest centrum naszego mieszkania, jest bowiem jego sercem. Pozwól naszej marce, by to serce zaczęło bić nowym, mocniejszym rytmem. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my tchniemy nowe życie w to pomieszczenie, które dzięki nam już nigdy nie będzie takie samo. Wprowadzimy w nie awangardę lub wrócimy do klasyki, przepełnimy je kolorami, lub sprawimy, że będzie ono nieco surowsze,minimalistyczne, ale jeszcze bardziej funkcjonalne.

Twoje zadowolenie to nasz priorytet.

 

Wierzymy, że każda kuchnia ma duszę, dlatego żadnej z nich nie traktujemy przedmiotowo, jesteśmy firmą, która stara się patrzeć na świat z Twojej perspektywy, poczuć Twoje emocje, dotrzeć do Twoich potrzeb i rozwiązać Twoje problemy. Wspólne tworzenie Twojej kuchni sprawia, że staje się ona naszym wspólnym dziełem, które jest jednak idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i gustu, przez co staje się tak wyjątkowym miejscem.

Profesjonalizm

 

Profesjonalizm jest naszą domeną i zasadą numer jeden. Wierzymy, że w każdą aranżację kuchni, musimy wkładać całe swoje serce. Nasz profesjonalizm to nie tylko puste słowa to wieloletnie doświadczenie i oparcie na tradycji, które sprawia, że możesz nam w pełni zaufać. Powierzając nam swoją kuchnię, możesz mieć pewność, że dotrzymamy wszystkich obietnic, a to z kolei zapewni Ci bezpieczeństwo, wygodę oraz spokój. Jako dowód pewności jakości i trwałości, dajemy Ci 5-letnią gwarancje, byś mógł bez obaw o solidność naszej pracy, cieszyć się swoją kuchnią.

Funkcjonalność

 

Tworzymy kuchnie, które przykuwają uwagę swoim wyglądem i sprawiają, że nie da się obok nich przejść obojętnie. Wiemy jednak, że to właśnie w kuchni toczy się życie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze kuchnie były dla Ciebie miejscem, które będzie maksymalnie funkcjonalne. Na czym bazuje funkcjonalność naszych kuchni? Z pewnością na ergonomii, która gwarantuje porządek i maksymalną przyjemność z użytkowania. Doskonale wiemy, że funkcjonalna kuchnia to taka, która pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas, który możesz spędzić w dowolny sposób. Gwarancją tego, będzie innowacyjność i najlepsze materiały, jakie wykorzystujemy.